OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

MIKOŁAJ WŁODARCZYK
 
  • Wielokrotny Mistrz i V-ce Mistrz Polski w klasie juniorów i seniorów
  • Wielokrotny zdobywca Pucharu Europy WSA
  • Zdobywca Pucharu Europy WSA za sezon 2015/2016
  • Mistrz Europy Juniorów WSA - Zuberec (SK) 2007 
  • Brązowy medalista w klasyfikacji finałowej Alpirace 2008 w klasie 4Dogs-1 
  • II-gi V-ce Mistrz Europy WSA - Kandersteg (CH) 2009 w klasie 4Dogs-1
  • Mistrz Europy Juniorów i II-gi V-ce Mistrz Europy Seniorów FISTC - Donovaly (SK) 2010 w klasie 4Dogs-1
  • V-ce Mistrz Europy WSA - Campo Felice (I) 2011 w klasie 4Dosgs-1
  • II-gi V-ce Mistrz Europy WSA- Haidmuehle (D) 2013 w klasie 4Dogs-1
  • II-gi V-ce Mistrz Świata WSA- Kandersteg (CH) 2014 w klasie2Dogs-1
  • Mistrz Świata WSA- Sveg (S) 2018 w kategorii 4 Dogs-1
Zamieszkały: Gmina Myślenice
 
Język: polski, angielski w mowie i w piśmie, niemiecki i rosyjski w stopniu komunikatywnym
 
Wykształcenie: Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego - Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
 
Właściciel kilkunastu psów rasy Husky Syberyjski: Lupo (R.I.P), Cocaina (R.I.P), Sari, Lady, Indiana, Cegina,  Dandy, Raven, Maya, Daisy, Sissi, Baby, Bari, Brego, Citron, Caryca, Chicco, Cesar, Visa (R.I.P), Chogori (R.I.P), Pongo (R.I.P), Uno (R.I.P), Candy (R.I.P), Sprite (R.I.P), Kuki (R.I.P), Cola (R.I.P), Celica (R.I.P), Jagger (R.I.P), Izy (R.I.P),
 
Klasa sportowa: Mistrzowska Międzynarodowa 
Numer licencji Polskiego Związku Sportowego Psich Zaprzęgów: 175/05 
 
Karma: Royal Canin
 
 
Sanie: Rotter Spyder Pro Carbon
 
 
Smary: Holmenkol
 
 
Miasto i Gmina Myślenice
 
 

Nagrody i wyróżnienia:
 
  • Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice "Za wybitne osięgnięcia sportowe w sezonie 2017/2018 przyznana w czerwcu 2018roku
  • Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice "Za wybitne osiągnięcia sportowe w sezonie 2013/2014" przyznana w czerwcu 2014 roku
  • Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice "Za zdobycie Pucharu Europy w kat.C1 2013" przyznana w czerwcu 2013 roku
  • Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2012/2013" przyznane w grudniu 2012 roku
  • Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice "Za osiągnięcia sportowe w sezonie 2010/2011" przyznana w czerwcu 2011 roku
  • List gratulacyjny Dyrektora Liceum im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach za "Reprezentowanie szkoły w latach 2008-2011" otrzymany w dniu 29 kwietnia 2011
  • Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice "Za osiągnięcia sportowe w sezonie 2009/2010 w wyścigach psich zaprzęgów i godne reprezentowanie Ziemi Myślenickiej na arenie krajowej i zagranicznej" przyznana w dniu 6 czerwca 2010 roku
  • Nagroda Starosty Myślenickiego w dziedzinie sportu "Za osiągnięcie wspaniałych sukcesów w wyścigach psich zaprzęgów w 2008 roku" przyznana 25 czerwca 2009 roku
  • List gratulacyjny Dyrekcji II LO w Myślenicach za reprezentowanie szkoły i zdobycie w roku szkolnym 2008/2009 tytułów Mistrza Polski Juniorów i V-ce Mistrzostwa Europy w Psich Zaprzęgach przyznany 19 czerwca 2009
  • Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice "W uznaniu znakomitych osiągnięć sportowych w sezonie 2008/2009 w Klasie C1 Wyścigów Psich Zaprzęgów" przyznana w dniu 9 czerwca 2009 roku
  • Nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego "Małopolski Laur Sportu" przyznana w dniu 10 grudnia 2008 roku
  • Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice "Za znakomite osiągnięcia sportowe w sezonie 2007/2008 w klasie C1 i D1 Psich Zaprzęgów i godne reprezentowanie Ziemi Myślenickiej na arenie krajowej i zagranicznej" przyznana w dniu 10 czerwca 2008 roku
  • Nagroda Edukacyjna Prezydenta Miasta Krakowa "Za wybitne osiągnięcia w nauce oraz umiejętności sportowe wykraczające poza program nauczania" przyznana w dniu 11 czerwca 2007 roku
  • Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice "Za wybitne osiągnięcia sportowe i rozsławianie Ziemi Myślenickiej" przyznana w dniu 20 lipca 2006 roku
Najważniejsze osiągnięcia Mikołaja. Zestawienie oprócz zawodów na śniegu zawiera zawody dryland tylko w przypadku zawodów klasy mistrzowskiej. O wszystkich osiągnięciach Mikołaja można przeczytać przeglądając dział "Kalendarium zawodów" 
 
SEZON 2017/2018
  • Puchar Świata WSA Langtaufers (I) - 16-17.12.2017 - srebrny medal w kategori i4Dogs-1 oraz brązowy medal w kategorii 6Dogs-1
  • Werfenweng (A) -13-14.01.2018 - złoty medal w kategorii 4Dogs-1oraz V miejsce w kategorii6 Dogs-1
  • Puchar Świata WSA Unterjoch (D) - 20-21.01.2018 - srebrny medal w kategorii 4Dogs-1 oraz brązowy medal w kategorii 6 Dods-1
  • Puchar Wyszechradzki Kraliky (SK) - 24-25.01.2018 - złoty medal w kategorii 4Dogs-1 oraz złoty medal w kategorii UL1
  • Puchar Świata WSA, Otwarte Mistrzostwa Włoch, Vermiglio (I) - 3-4.02.2018 - złoty medal w kategorii 4Dogs-1 oraz VI miejsce w kategorii 6Dogs-1
  • Otwarte Mistrzostwa Niemiec Frauenwald (D)-17-18.02.2018 - złoty medal w kategorii 4Dogs-1 oraz  VI miejsce w kategorii 6Dogs-1
  • Mistrzostwa Świata WSA Sveg (S) -9-11.03.2018 - złoty medal w kategorii 4Dogs-1 oraz 9 miejsce w kategorii 6Dogs-1
 
SEZON 2016/2017
 
  • Mistrzostwac Europy WSA Dryland - Lauf 2016 V miejsce w kategorii 8Dogs-1
  • Werfenweng (A) 7-8.01.2017-srebrny medal w kategorii 4Dogs-1 oraz brązowy medal w kategorii 6Dogs-1
  • WSA World Cup Zuberec (SK) - 14-15.01.2017 - złoty medal w kategorii 6Dogs-1 oraz złoty medal w kategorii 4Dogs-1
  • WSA World Cup Unterjoch (D)-21-22.01.2017-brązowy medal w kategorii 4Dogs-1
  • Mistrzostwa Europy WSA Inzell (D)-3-5.02.2017-11 miejsce w kategorii 2Dogs-1
  • WSA World Cup Frauenwald (D)-11-12.02.2017-4 miejsce w kategorii 4Dogs-1
  • WSA World Cup Sportgastein (A)-4-5.03.2017-srebrny medal w kategorii 4Dogs-1 oraz 4miejsce w kategorii 6Dogs-1
 
SEZON 2015/2016
  • Zdobywca Puchary Europy WSA za sezon 2015/2016
  • Mistrz Polski Dryland 2016 w kategorii B1- Mikołów 2015
  • Puchar Europy WSA Pian Cansiglio (I) 9-10.01.2016 - złoty medal w kategorii 4dogs-1 oraz srebrny medal w kategorii 2dogs-1
  • Abetramy (CZ)16-17.01.2016 - złoty medal w kategorii 4dogs-1
  • Otwarte Mistrzostwa Niemiec Unterjoch (D) 23-24.01.2016 - złoty medal w kategorii 4dogs-1 oraz złoty medal w kategorii 2dogs-1
  • Puchar Europy WSA Todtmoos (D)-30-31.01.2016 - złoty medal w kategorii 4dogs-1 oraz złoty medal w kategorii 2dogs-1
  • Werfenweng (A) 20-21.02.2016 - V miejsce w kategorii 4dogs-1
  • WSA Trophy 2016 Sportgastein (A) 12-13.03.2016 - brązowy medal w Kategorii 2dogs-1, V miejsce w kategorii 4dogs-1
SEZON 2014/2015
  • Mistrz Polski w kategorii 2dogs-1 oraz V-ce Mistrz Polski w kategorii 4dogs-1. Zuberec (SK) 2015
  • Otwarte Mistrzostwa Bawarii Inzell (D) 7-8.02.2015- brązowy medal w kategorii B1
  • Angerberg (A)-31.01-01.02.2015-brązowy medal w kategorii 6Dogs-1
  • St. Urlich (A)
  • WSA World Championship Scharnitz (A)22-24.02.2015-12 miejsce w kategorii 2dogs-1 oraz 13 miejsce w kategorii 6dogs-1
 
SEZON 2013/2014
  • Puchar Europy WSA Lenk (CH) 8-9.02.2014 -brązowy medal w kategorii C1 (Cegina-leader, Indiana, Izi, Lady)
  • Mistrzostwa Świata WSA Kandersteg (CH)14-16.02.2014- II V-ce Mistrz Świata w kategorii D1 (Daisy, Dandy) oraz piąte miejsce w kategorii C1 (Cegina-leader, Indiana, Izi, Lady)
  • Sportgastein (A) 8-9.03.2014-srebrny medal w kategorii C1 (Candy-leader, Lady, Raven, Sisi) oraz czwarte miejsce w kategorii B1 (Cegina, Indiana, Daisy, Maya, Izi, Dandy)
SEZON 2012/2013
  • Zdobywca Pucharu Europy WSA za sezon 2012/2013 w klasie C1
  • Puchar Europy WSA Langtaufers(I) 22-23.12.2013 - złoty medal w klasie C1 (Cegina-leader, Indiana, Candy, Uno)
  • Scharnitz (A)5-6.01.2013- V miejsce w klasie C1 (Cegina-leader, Indiana, Candy, Uno)
  • Otwarte Mistrzostwa Słowacji L’ubovnianske Kupele (SK) 12-13.01.2013 - Międzynarodowy Mistrz Słowacji w klasie B1 (Cegina-leader, Indiana, Lady, Sari, Candy, Uno)
  • Puchar Europy WSA Angerberg (A) 19-20.01.2013- V miejsce w klasie C1 (Cegina-leader, Indiana, Candy, Uno)
  • Międzynarodowe Mistrzostwa Bawarii Inzell (D) 23-24.01.2013- Miedzynarodowy V-ce Mistrz Bawarii w klasie C1 (Cegina-leader, Indiana, lady, Candy) i D1 (Uno-leader, Jagger)
  • Gaberl (A) 2-3.02.2013- III miejsce w klasie C1 (Cegina-leader, Indiana, Lady, Candy)
  • Mistrzostwa Europy WSA Haidmuehle (D) 15-17.02.2013- II V-ce Mistrz Europy w klasie C1 (Cegina-leader, Indiana, Lady, Candy)
  • Otwarte Mistrzostwa Polski Zuberec (SK) 23-24.02.2013 - Vice Mistrz Polski w klasie C1 (Cegina-leader, Indiana, Lady, Candy)
  • Bad Mitterndorf (A) 9-10.03.2013- III miejsce w klasie C1 (Cegina-leader, Indiana, Lady, Candy)
  • III miejsce w Danler Cup 2013 (Angerberg, Gaberl, Bad Mitterndorf)
 
 
SEZON 2011/2012
  • Horni Misecky (CZ) 17-18.12.2011 - II miejsce w klasie B1 (Cegina-leader, Indiana, Sari, Lady, Candy, Uno)
  • Border Rush-Jakuszyce (PL) 5-8.01.2012 - IV miejsce w klasie MB/PB (Cegina-leader, Indiana, Sari, Lady, Candy, Uno, Cocaina, Jagger)
  • Puchar Europy WSA Unterjoch (D) - 14-15.01.2012 - II miejsce w klasie B1 (Cegina-leader, Indiana, Sari, Lady, Candy, Uno), VII miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Kuki, Cocaina, Cola)
  • Otwarte Mistrzostwa Austrii I Etap Gaberl (A) - 21-22.01.2012 - II miejsce w klasie B1 (Cegina-leader, Indiana, Sari, Lady, Candy, Uno)
  • Otwarte Mistrzostwa Austrii II Etap, Puchar Europy WSA Sandl (A) - III miejsce w klasie B1 (Cegina-leader, Indiana, Sari, Lady, Candy, Uno)
  • Otwarte Mistrzostwa Polski, Puchar Europy WSA Radków (PL) - Międzynarodowy Mistrz Polski w klasie B1 (Cegina-leader, Indiana, Sari, Lady, Uno, Candy), V-ce Mistrz Polski w klasie C1 (Jagger-leader, Cocaina, Cola, Kuki) 
  • Puchar Europy WSA Zawoja (PL) - I miejsce w klasie B1 (Cegina-leader, Indiana, Sari, Lady, Uno, Candy)
  • Mistrzostwa Świata WSA Zuberec (SK) - IV miejsce w klasie B1 (Cegina-leader, Indiana, Sari, Lady, Uno, Candy), IV miejsce w klasie D1 (Jagger-leader, Cocaina)
  • Bad Mitterndorf (A) - II miejsce w klasie B1 (Cegina-leader, Indiana, Sari, Lady, Uno, Candy), VII miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Kuki, Cocaina, Cola)
  • Zdobywca Pucharu Europy WSA za sezon 2011/2012 w klasie B1
SEZON 2010/2011
  • Puchar Europy ESDRA, Alpe Adria Trophy, Grand Premio Italia Pontebba (I) 18-19.12.2010 - II miejsce w klasie B1 (Candy-leader, Sari, Lady, Cola, Indiana, Uno) oraz III miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Cocaina, Kuki, Dweezel)
  • Genesis Tour Tri Studne (CZ) - II miejsce w klasie T15 (Candy-leader, Sari, Lady, Cola, Indiana, Uno, Jagger, Cocaina)
  • St. Urlich (A) - IX miejsce w klasie B1 (Candy-leader, Sari, Lady, Cola, Indiana, Uno) oraz XII miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Cocaina, Kuki, Dweezlee)
  • Gaberl (A) - III miejsce w klasie D1 (Jagger-leader, Cocaina) oraz V miejsce w klasie B1 (Candy-leader, Sari, Lady, Cola, Indiana, Uno)
  • V-ce Mistrz Europy WSA Campo Felice w klasie C1 (Candy-leader, Sari, Indiana, Uno) oraz VI miejsce w klasie D1 (Jagger-leader, Lady)
  • Mistrzostwa Świata FISTC Donovaly (SK) - V miejsce w klasie B1 (Candy-leader, Jagger, Indiana, Lady, Sari, Uno)  
  • Otwarte Mistrzostwa Słowacji, Puchar Europy ESDRA Świątkowa Wielka (PL) - II miejsce w klasie B1 (Candy-leader, Jagger, Indiana, Lady, Sari, Uno)
  • Międzynarodowy Mistrz Polski Zdunowice 2011 w klasie B1 (Candy-leader, Uno, Indiana, Lady, Sari, Cegina), V-ce Mistrz Polski w klasie C1 (Jagger-leader, Kuki, Cocaina, Cola)
  • Eduard u Jachymova (CZ) - II miejsce w klasie B1 (Candy-leader, Uno, Indiana, Lady, Sari, Cegina)
  • Zuberec (SK) - III miejsce w klasie B1 (Candy-leader, Uno, Indiana, Lady, Sari, Cegina)
SEZON 2009/2010
  • Seefeld/Scharnitz (A) 9-10.01.2010 - II miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Cocaina) oraz V miejsce w klasie D1 (Kuki-leader, Cola) 
  • Unterjoch (D) 16-17.01.2010 - II miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Cocaina) oraz III miejsce w klasie D1 (Kuki-leader, Sprite) 
  • Otwarte Mistrzostwa Czech, Puchar Europy ESDRA Tri Studne (CZ) - III miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Cocaina)
  • Frauenwald (D) 6-7.02.2010 - IV miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Cocaina) oraz VIII miejsce w klasie D1  
  • Mistrz Europy Juniorów i II V-ce Mistrz Europy Seniorów FISTC Donovaly (SK) 2010 w klasie C1 (Jgger-leader, Uno, Candy, Cocaina) 
  • Mistrzostwa Świata WSA Oberwiesenthal (D) - IX miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Cocaina) 
  • V-ce Mistrz Polski Seniorów w klasie C1 i B1, Mistrz Polski Juniorów w klasie C1 i B1 Tri Studne 2010 (B1 - Jagger-leader, Uno, Candy, Cocaina, Cola, Kuki)
  • Bad Mitterndorf (A) 13-14.03.2010- IV miejsce w klasie B1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Cocaina, Cola, Sprite)
SEZON 2008/2009
 
  • Puchar Europy FISTC Rosenau (A) 3-4.01.2009 - VIII miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Sprite)
  • Unterjoch (D) 10-11.01.2009 - III miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Kuki)
  • Zadov (CZ) 24-25.01.2009 - I miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Cocaina)
  • Frauenwald (D) 7-8.02.2009 - IV miejsce w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Kuki)
  • Oberwiesenthal (D) 14-15.02.2009 - IV miejsce na Otwartych Mistrzostwach Niemiec w klasie C1 (Jagger-leader, Candy, Uno, Kuki)
  • II V-ce Mistrz Europy WSA Kandersteg (CH) 27.02-1.03.2009 w klasie C1
  • Kubalonka (PL) 14-15.03.2009 - V-ce Mistrz Polski Seniorów w klasie C1 oraz złoty medal w klaie C1 junior (Jagger-leader, Candy, Uno, Kuki)

SEZON 2007/2008

  • Zawody Sylwestrowe "Na pograniczu"- Puchar Europy WSA - 29-30.12.07 Jakuszyce (PL) - III miejsce w klasie C1 (Leader-Jagger, Candy, Kuki, Sprite) oraz I miejsce w klasie C1Junior
  • Alpirace 2008 - 5-6.01.08 I-II etap Wildsteig (D) - III miejsce w klasie 4NB (Leader-Jagger, Candy, Kuki, Sprite)
  • Alpirace 2008 - 12-13.01.08 III-IV etap Unterjoch (D) - III miejsce w klasie 4NB (Leader-Jagger, Candy, Kuki, Sprite) oraz I miejsce w klasie 2NB (Leader-Uno, Pongo) 
  • Alpirace 2008 - 19-20.01.08 V-VI etap Unterjoch (D) - II miejsce w klasie 4NB (Leader-Jagger, Candy, Kuki, Sprite) oraz I miejsce w klasie 2 NB (Leader-Uno, Pongo)
  • Alpirace 2008 - 26-27.01.08 VII-VIII etap Anterselva (I) - III miejsce w klasie 4 NB (Leader-Jagger, Candy, Kuki, Sprite) oraz I miejsce w klasie 2 NB (Leader-Uno, Pongo)
  • Zdobywca III miejsca w klasyfikacji końcowej Alpirace 2008 w klasie 4 NB (Leader-Jagger, Candy Kuki, Sprite) oraz I miejsca w klasie 2NB (Leader-Uno, Pongo) 
  • International V-ce Champion of Germany Haidmuhle (D) 2008  w klasie D1 (Leader-Pongo, Karat) oraz V miejsce w klasie C1 (Leader-Jagger, Candy, Uno, Sprite)  
  • Mistrzostwa Świata WSA Asarna (S) 2008 - V miejsce w klasie D1 (Pongo -leader, Karat) , X miejsce w klasie C1 (Leader-Jagger, Candy, Uno, Sprite)
  • Zdobywca III miejsca w Pucharze Europy WSA w klasyfikacji generalnej za sezon 2007/2008 w klasie C1  

    SEZON 2006/2007

  • I-szy V-ce Mistrz Polski Dryland Łódź (PL) 2006 w klasie C1 (Leader-Jagger, Kuki, Candy, Uno)  
  • Grand Premio Italia Campo Felice (I) 2007 - I miejsce w klasie D1 (Pongo - leader, Sprite) oraz II miejsce w klasie C1 (Leader-Kuki, Jagger, Uno, Candy) 
  • Puchar Europy WSA Cisna (PL) 2007 - II miejsce w klasie C1 oraz I miejsce w klasie C1 junior (Leader-Kuki, Jagger, Uno, Candy) i I miejsce w klasie D1 junior (Leader-Pongo, Sprite) 
  • Mistrzostwa Europy WSA Zuberec (SK) 2007 - IV miejsce w klasie C1 (Leader-Jagger, Candy, Uno, Kuki) oraz IV miejsce w klasie D1 (Leader-Pongo, Sprite) 
  • Mistrz Europy Juniorów WSA Zuberec (SK) 2007 (Leader- Jagger, Candy, Uno, Kuki)
  • I-szy V-ce Mistrz Polski Kubalonka (PL) 2007 w klasie C1 (Leader-Jagger, Candy Uno, Kuki) 
  • Mistrz Świata Juniorów IFSS Jakuszyce (PL) 2007 w klasie J4 NB (Leader-Jagger, Uno, Candy, Kuki)
  • I-szy V-ce Mistrz Świata Juniorów IFSS Jakuszyce (PL) 2007 w klasie J2 (Leader-Pongo, Sprite) 
  • Mistrz Polski Juniorów Jakuszyce (PL) 2007 w klasie C1 (Leader-Jagger, Candy, Uno, Kuki)
  • I-szy V-ce Mistrz Polski Juniorów Jakuszyce (PL) 2007 w klasie D1 (Leader-Pongo, Sprite) 
  • Zdobywca II miejsca w Pucharze Europy WSA w klasyfikacji generalnej za sezon 2006/2007 w klasie C1 
SEZON 2005/2006
  • Zawody Sylwestrowe - Puchar Europy WSA Jakuszyce 2006 (PL) - I miejsce w klasie D1 (Pongo - leader, Sprite)
  • Tydzień po Sylwestrze - Puchar Europy WSA Jakuszyce (PL) 2006 - I miejsce w klasie D1 (Pongo - leader, Sprite) 
  • International V-ce Champion of Germany AGSD Frauenau (D) 2006  w klasie D1 (Pongo - leader, Sprite) 
  • II miejsce w klasyfikacji Juniorów na Mistrzostwach Świata WSA we Frauenwald (D) 2006 (Pongo - leader, Sprite)
  • Puchar Europy WSA Cisna (PL) 2006 - II miejsce w klasie D1 i I miejsce w klasie D1 Junior (Pongo - leader, Sprite) 
  • Puchar Europy WSA - Zuberec (SK) 2006 - I miejsce w klasie D1 (Pongo - leader, Sprite)
  • Zdobywca Pucharu Polski w klasyfikacji generalnej w sezonie 2006 w klasie D1 i D1 Junior (Pongo - leader, Sprite) 
  • V-ce Mistrz Polski Jakuszyce (PL) 2006 w klasie D1 (Pongo - leader, Sprite) 
  • Po raz drugi zdobywca Pucharu Europy WSA w klasyfikacji generalnej w sezonie 2005/2006 w klasie D1 (Pongo - leader, Sprite) 
SEZON 2004/2005
  • Zawody Sylwestrowe - Puchar Europy WSA Jakuszyce 2005 (PL) - III miejsce w klasie D1 (Simba - leader, Chogori) i III miejsce w klasie D3 (Visa - leader, Lupo)
  • Puchar Europy WSA, Puchar Niemiec AGSD Jakuszyce 2005 (PL) - III miejsce w klasie D1 (Simba - leader, Chogori)
  • Puchar Europy WSA Rosenau 2005 (A) - I miejsce w klasie D1 (Simba - leader, Chogori) 
  • Puchar Europy WSA Cortina d'Ampezzo 2005 (I) - III miejsce w klasie D1 (Chogori - leader, Lupo) 
  • I-szy V-ce Mistrz Polskiej Federacji SZPRP - Cisna (PL) 2005 w klasie D1 (Simba - leader, Chogori) 
  • Mistrz Juniorów Polskiej Federacji SZPRP - Cisna (PL) 2005 w klasie D1 Junior (Simba - leader, Chogori) 
  • Puchar Europy ESDRA: Kubalonka 2005 (PL) I miejsce w klasie D1 (Simba - leader, Chogori)  
  • II miejsce w klasyfikacji Juniorów na Mistrzostwach Europy WSA w Nauders (A) 2005 (Simba - leader, Chogori) 
  • Zdobywca Pucharu Europy WSA w klasyfikacji generalnej w sezonie 2004/2005 w klasie D1  

SEZON 2003/2004

  • Puchar Europy WSA: Jakuszyce (PL) 2004 - I miejsce w klasie D1 (Boomer - leader, Chogori) 
  • Puchar Europy WSA Postalm 2004 (A) - III miejsce w klasie D1 (Chogori - leader, Lupo) 
  • Puchar Europy WSA Frauenwald 2004 (D) - I miejsce w klasie C1-Junior (Chogori - leader, Visa, Lupo)
  • Mistrz Juniorów Polskiej Federacji SZPRP Cisna (PL) 2004 (Visa - leader, Lupo) 
  • II miejsce w klasyfikacji Juniorów na Mistrzostwach Świata WSA w Cortina d'Ampezzo (I) 2004 (Boomer - leader, Chogori) 
SEZON 2002/2003
  • V-ce Mistrz Polskiej Federacji SZPRP w klasie D w Cisnej (PL) 2003 (Andy - leader, Betina)
  • V-ce Mistrz Polskiej Federacji SZPRP Juniorów w Cisnej (PL) 2003 (Andy - leader, Betina) 
  • VI miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów IFSS w Hybe (SK) 2003 w klasie D (Andy - leader, Betina) 






 
 
       
Linkor KEbeth Studio